Dnia 2017-01-04 o godz. 10:56 ~Kupa napisał(a):
> Ty nie mów że masz strategię techniczną bo tą śmieszną spółkę :)
> Tu nie ma żadnej strategii - tu jest ciągły trend spadkowy z momentami, którą chcą abyś uwierzył że jest inaczej.
Ty masz rację w tym co mówisz , o czym dobrze wiem oraz to, że tu łapie się rzadkie ale mocne podbitki. Jak ostatnio.
Moim zdaniem jeszcze może czekać nas gdzieś za tydzień , za 10 dni druga część podbitki, tak jak to było na przełomie kwietnia i maja.