końcem marca powinniśmy zamykać formację V na miesięcznym :)
warunki dodatkowe:
- wykup obligacji marzec o ile pamiętam,
- raport OK - a powinien być b. dobry patrząc historycznie.
to na co warto zwrócić uwagę to należności i ich znaczący skok - jak spłyną do spółki to kasy będzie po kokardę :)