Spodek i odlot padliny tylko nie wiadomo w którą stronę. Sabałowe bajania i tyle. Zgnoili kurs tak jak na Mtrans , Jeden fakt jest zastanawiający , brali papierki po 10 gr czyli po 1,20 zł a wytrzepali po 1,20 - oż do 30 groszy po co ? .Zrobili piękny interes na tym !!!!!!!!!!!!!!!