Nikt nie byłby w stanie nadarzyć komentować każdy twój wpis. Siedzę spokojnie. Jakbym pisałem non stop to byś pisał że się denerwuje albo że mam zasady które nie pozwalają mi pisać w trakcie sesji. Także nie ruszaja mnie twoje zaczepki. Ja wiem i ty wiesz co tutaj będzie. Strasz przypadkowych pasażerów