Sie niemartwcie zaraz ktos sie pewnie trafi co sprzeda po 2,71 glupków nie brakuje a tak pozatym to sam posiadam hutmena i szczerze to czekam cierpliwie strace to strace ale za grosze nie oddam szczerze wam powiem chociaz z kazda sesja moj optymizm co do wzrostu na 3 zł słabnie