Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,52 zł , zmiana od tamtej pory: 5,38%

Re: niestety dno

Zgłoś do moderatora
DZIEKI KOLES PROSZE SIE NIE SPINAC TO TYLKO DROBNE PRZEMYSLENIA JEDNAK MUSZE POWIEDZIEC ZE JA SIE NIGDY NIE MYLĘ DLATEGO NIE PRZEGRYWAM ZASADY BIZNESU SA PROSTE JAK MATEMATYKA KTO KOGO BARDZIEJ WYDYMA MAŁY ZAWSZE PRZEGRYWA A TAM GDZIE POJAWIAJA SIE BANKI NIDGY NIE WYCHODZI CAŁO Z OPRESJI TU BEDZIE TAK SAMO PREZES CCC NIE JEST PRZEDSZKOLAKIEMON WIE JAK WYKONCZYC KONKURENCJE MOGŁ KUPIC GINO ZAMIAST MONARI ALE PO CO JAK DOSTANIE JA ZA GROSZE SKUPI PO CENIE 20 10 GROSZY I WYCOFA Z GPW A KRÓTKIE WEJSCIA ZE SL SPOLKA IDEALNA NIE DLA I.....W

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GINOROSSI 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.