Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,40 zł , zmiana od tamtej pory: -0,79%

Re: Niedowag

Zgłoś do moderatora
Tym razem za fatalny nastrój akcjonariuszy i przez to obniżenie wartości firmy jednoosobową odpowiedzialność ponosi Prezes Konieczek lub Zarząd. A to z powodu aroganckiej propozycji wypłaty tylko 1 zł dywidendy na akcję. Ponadto jest to niezgodne z polityką dywidendową firmy, która jednoznacznie wskazuje na kwotę max 2,63 zł / akcję a średnio w stosunku do lat poprzednich między 2 a 2,5 zł /akcję. Tego mieli prawo oczekiwać akcjonariusze.

Dlatego, moim zdaniem to jest tylko cyniczna gra na wypędzenie "zbędnych" akcjonariuszy z firmy, skoro wyciskanie cytryny na warzywniaku już nie daje efektu. Oto dostaliśmy komunikat: Weźmiecie po 1 zł /akcje albo *********** Część postanowiła już teraz oddać akcje i nie kopać się z koniem. Ale nie ja.
Oto ważne słowa wypowiedziane przy kursie akcji 14 zł w 2019 roku
cyt.: "Na szczęście są tacy, którzy wiedzą, że sytuacja jest inna" ;-)
  • Niedowag Autor: ~az
  • Re: Niedowag Autor: ~PPP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -0,79% 25,20 2021-06-18 14:29:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.