może i masz racje spółki śmieciowe takie jak groclin, 0penF, 01c czy cormay mogą dużo wzrosnąć i ci co nie mają wielu milionów by obstawić na giełdzie powinni ryzykować by stać się ludzmi bogadszymi bo na śmieciówkach zarabia się najlepiej w dł€ższej perspektywie.