a niech spada dalej i na 20 gr nie mam tego już za wiele, bo to złodziejski śmiec nie spółka - jak można poważnie traktować takie spółki które spadają o 95%, mówiłem przecie że podbitka była po to by wywalić padlinę wyżej ale kupujących jak na lekarstwo.. tyrek więcej zarobisz na 01c ale trzeba tam cierpliwości..