I powiedz mi jak rozróżniasz między spółką dobrą a śmieciem,bo przyznam się,nie bardzo rozumiem.JSW straciło 80% w niecałe dwa lata,Groc w tym czasie tyle nie stracił,jaki jest Twoje kryterium oceny,to dobre,a to kicha,jak byłbyś tak miły?
Skakasz po tych spółkach jak kowboj na byczym karku))))))