Tutaj jestem ale nic sobie nie obiecuj.
Cieszę się że tak się martwicie o moje drobne.
Pewnie poprawię wam humory jak powiem że pozostałe moje spółki tj. LCC, PND, OIL, mają tak samo.
Gdybym nawet zaliczył stratę na giełdzie w tym roku (w co bardzo wątpię), jestem przekonany że nie będzie ona wyższa od zysku z roku ubiegłego.
CZP oczywiście dokupię. W tej chwili średnia tej spółki w moim portfelu wynosi 0,32.
Pozdrawiam utracjuszy.