Z tego co się dowiadywałem sprawa w sierpniu- może być ostatnią a odszkodowanie mają praktycznie pewne.Dołowanie kursu jest typowe aby odebrać drobnicy akcje.............. za grosze.Spółka może nie jest super- wtopiłem na niej krocie( ale jak padlinę rzucisz to też się odbije.)