Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  556,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,16%

Re: nie tylko sport..

Zgłoś do moderatora
dziwny wniosek nic takiego nie sugerowałem, ale skoro zostałem wywołany to tablicy przy okazji opowiem jak ja zacząłem..
dawno dawno temu w 2007, zacząłem chodzić do przyzakładowej siłowni po pracy, była za darmo dla pracowników (fajny pomysł skądinąd..) . W 2008 zmieniłem prace więc chodziłem do osiedlowej małej siłowni, karnety żeby było taniej, czasem na basen.. tak przez kilka lat.
Co mi teraz daje multisport a czego nie ma w karnecie na osiedlową siłownie? Np. mogę iść na siłownię jak jestem w delegacji, na wakacjach, nie płacąc dodatkowej kasy lub np. jak czekam na żonę która robi zakupy gdzieś w centrum... a jak dzieciaki wyciągną mnie na basen to chociaż ja mam gratis.. ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,00% 544,00 2022-07-04 13:55:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.