Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  535,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,93%

nie tylko sport..

Zgłoś do moderatora
Warto wiedzieć że Benefit to nie tylko sport a także udziały w : LangMedia - jeden z lepszych portali do nauki języków obcych.
A także X-code - branża IT.
A siłownie, fitnessy i baseny to wszystko wróci do życia szybko, każdemu kto chodził regularnie bardzo teraz brakuje sportu..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BENEFIT 6,00% 530,00 2022-07-01 14:32:37