Dnia 2016-04-29 o godz. 22:54 ~MK napisał(a):
> Teraz to większość tu piszących to słupy sternika to widać i czuć ale najlepszy sposób to nic nie pisać Trochę gówna można mieć i niech sami se majstruja przy kursie palanty
Właśnie same słupy, zaczęły się spadki to odkupię po 12gr, to będzie dobra cena a potem pewne informacje zrobią swoje. Po dzisiejszej sesji widać że w przyszłym tygodniu zacznie się ucieczka.
Zobaczcie ile akcji jest na 12 i 13 gr ,prawie nic i tam spadniemy bo nie ma popytu, potem podbitka i wywalenie po 15gr .