Ja mam za 7 % kapitału i więcej nie dokupienia. Jak na spekulacje to akurat. Zarząd manipuluje wiadomościami ale mam to w 4 literach .Cały rynek jest do gazu od lat Nie grać wcale bo to wszytko z rynkiem nie ma nic wspólnego KNF nic nie robi .Wszędzie tylko bzykani leszcza chorych upodlonych nałogów