Prosimy nie urągać naszej inteligencji:) wiemy o co chodzi i mamy przeanalizowane wszystkie rozwiązania czemu nie raz daliśmy JAWNY wyraz:) psychomanipulacja + zabawa kursem tu - to przedszkole z naszej perspektywy:) dobrze się tu bawimy i niech tak zostanie:) bo jeśli zaangażujemy większe środki i zaczniemy mówić prawdę o finansach i zamiarach spółki lub kto z kim i po ile ubrany ... Nie unośmy się ambicją , zemstą , odegraniem, łakomstwem etc Rozumiemy że ktoś musi coś taniej kupić ( nie raz służyliśmy pomocą) i że potrzeba trochę czasu, rozumiemy lęki mniejszych inwestorów. Miłej majówki:)