Hehe podbijam. Też bym brał kredyt :)))
Jestem w szoku, że tak dobry papier zaliczył zjazd do kursu sprzed jakichś 75 dni....
To mój drugi największy walor w portfelu i od dziś już wiem, że nie jest panikoodporny.
Dziwię się, że ktoś to oddaje w tej cenie nawet w panice.
Mega kompetentny Zarząd, bardzo dobre relacje inwestorskie, świetne, wręcz niebywałe wyniki finansowe, a do tego mądra dywersyfikacja biznesu.
Zawsze jak coś realizowałem, część zysku przeznaczałem na Unimot.
Przez to mam średnią powyżej 40... :)
Przy trzech spółkach z portfela nie mam żadnych złudzeń co do przyszłości. Świetlanej. Wśród nich jest Unimot :)
Jeśli ktoś chce sprzedać, to przy realizacji zysków z innych papierów, ustawię się do zakupu :)