Tak blinek panika. To że covidowe balony popękały to fakt ale dziś spadło prawie wszystko i do tego bardzo duża część dwu cyfrowo. Dużo dobrych spółek leciało na pyst. To nie jest twoim zdaniem panika? Moim w czystej postaci. Kula śniegowa się rozpędziła i oby za długo się nie toczyła.