Merytorycznie niezrozumiałe, ale rynek jest rynek. Przy 50 zł pchnęli papier na korektę, kula śniegowa nabrała tempa i mamy efekt. Stany wyjdą dzisiaj na plus, podobnie jak pewnie ropa. Siejąc teorię spiskową napisałbym, że ktoś specjalnie zwalił kurs i zbiera, albo że tak wskazywała analiza techniczna. Napiszę jedynie tyle, że sam dobieram.