Wydaje mi się ze byłaby to mocno medialna sprawa, kolejna słaba dla LC. To jest jeden z największych operatorów finansowych w kraju. Wg mnie miałoby to wpływ na kurs GNB a pośrednio pewnie i nasz (kwestia naczyń powiązanych). To ze LC objął obligacje o niczym nie świadczy. Jeśli się nie mylę to była jakaś nieduża kwota emisji - 4,5mln?