To samo pisali na krezus. Nie po to wróbel kupował papier i nowe linie produkcyjne żeby to upadło hehe a on w tym czasie sprzedawał wszystkie akcje i poinformował dopiero jak mu się przypomniało buhahaha i co? Do Almy też miał wejść nowy inwestor buhaha a pbg ma niby kontrakty na miliony hihi a kurs 6gr buhaha .....to wszystko jest ustawiane tu leszcz nigdy nie zarobi tylko musi stracić.pa