Dnia 2021-05-11 o godz. 17:23 ~Karol napisał(a):
> To dlaczego nie odkupili wszystkiech warrentów tylko zamienili je na akcje które teraz są wysypywane
Bo po prostu nie mogli odkupić wszystkich warrantów. Musieli je najpierw przydzielić obligatoriuszom w 2013 roku za kwotę 25 mln EUR długu i w ten oto prosty sposób został uregulowany ogromny dług obligacyjny. I to się właśnie udało. Niewielka ilość warrantów w ilości 1,8 mln sztuk została właśnie skonwertowana na akcje przez Drobnych Tytanojajecznych. I na tym kończy się sprawa warrantów.