Dnia 2021-05-11 o godz. 15:32 ~obserwator napisał(a):
> ZA NAGANIANIE JEST PARAGRAF!!!
> Obserwuje tu takich jak ty a akcji nie mam od 3,30 bo widze co sie dzieje tylko szkoda mi poczatkujacych .
Dzięki za troskę Obserwator ale już tak nachalnie nie naganiaj na sprzedaż skoro jak twierdzisz jest Paragraf za Naganianie.
Sprzedałeś po 3,30 no i super! Jeśli zarobiłeś na Cognorze to jeszcze lepiej, ale ode mnie na pewno nie dostaniesz 1 akcji nawet po 2,90 czy 2,50. FYI - tu na wątku Cognora niewielu znajdziesz początkujących których łatwo przestraszysz. Warrantowcy to Tytanojajeczni, którzy czekali 10 lat na ten moment. Obecnie jest NASZ CZAS, a kurs Cognora jest najwyżej od 8 lat. Wkrótce przebijemy rekord hossy z maja 2011 roku. I nie jest to naganianie tylko stwierdzenie faktu.