Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,92 zł , zmiana od tamtej pory: 0,11%

Re: Niby za darmo a odważnych brak!?

Zgłoś do moderatora
Patrząc na wykresy to jednak ciężki temat, te średnie porozbijane, gwałtowne spadki z byle czego, nikt na wycene nie patrzy bo obroty małe. W sumie to niewiele już trzeba żeby wydostać się ponad śrdenią 9,22 zł, i dopiero wtedy podejście na 10 zł i otwarty trend wzrostowy. Ale spokojnie, myśle ze 2-3 tygodnie i ładny trend wzrostowy powinien się wybudować, a im będzie mocniej zbudowany tym wyniki kwartalne powinny go dobudowywać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 2,64% 8,93 2023-01-31 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.