Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,80 zł , zmiana od tamtej pory: 1,48%

Re: 130, 93, 72 jest do czego wracać

Zgłoś do moderatora
Wibor 6m 3,4% więc wyniki będą ale z opóźnieniem bo to 6m. Spółki poruszają się od skrajnego przewartościowania do skrajnego niedowartościowania. Tu jest odwrócenie trendu wsparte wibor 6m kierunek z wybojami jest jeden. Ja przestałem kręcić tu kółka bo się autentycznie boję, że pewnego dnia nie odkupię i tylko będę patrzył na 16, 18, 24, 30.. itd. Wartość księgowa ponad 20.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS 2,64% 8,93 2023-01-31 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.