Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,30 zł , zmiana od tamtej pory: 3,83%

Re: Newag I poł 2019

Zgłoś do moderatora
Oooo dziękuje, że mi przypomniałeś. Faktycznie. A pamiętasz co było przyczyną, ja pamiętam.

Co powiesz na link poniżej. Jest to powód do paniki? Bo chyba nie budują tego po to aby nam zaimponować i wydać kasę bez sensu. No chyba, że to tylko na pokaz, makieta taka. To wtedy masz rację. Smuteczek...
https://sadeczanin.info/gospodarka/rosnie-potezna-konstrukcja-z-betonu-i-stali-co-buduje-sadecki-newag-zdjecia
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -0,52% 19,00 2019-11-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.