Też mnie to denerwuje... Te "pewne" zyski i rozdawanie jeszcze nie zarobionej dywidendy. Forum bankiera nie steruje kursem ale jak widać na tej spółce wystarczy śmieszne 10tyś akcji by zjechać o 2 zł na kursie, a niestety kilkuset panikarzy tu się znajdzie... a potem to już efekt kuli śniegowej... i kolejny rok w plecy na odrabianie ceny. Zdarzyło się to już na tej spółce przynajmniej 2 razy to i kolejny raz tak może być.