Właśnie dlatego wciąż pisze ze te klubiki 200 i inne nagony robią więcej złego niż naganiacze na spadki…wtedy tez było dmuchanie oczekiwań, pisanie o pewnych 100 zł na kursie - przyszedł słaby kwartał i spadło z 26 na 12…kurs nadrabiał 2 lata…dlatego nagonom mówimy WON! Bo już milion postów o miliardzie zysku i minimum 6 zł dywidendy…