Trzeba się pozbyć akcji póki są chętni na odbiór powyżej 30 gr... potem może być różnie.... zawali się na 10 gr i będą ogromne straty... do przemyślenia.... teraz można sprzedać po 40 gr i kupić paręnaście gr taniej i znów sprzedać ciut wyżej... to zalecam...