Niektórzy od tego są żeby straszyć ale długoterminowi akcjonariusze już się na te wpisy i wywlekanie spraw sprzed 5,6 lat uodpornili,dzisiejszy CTB to nie ten z 2019 roku i trole o tym dobrze wiedzą dlatego jeżeli chcecie nam obrzydzić spółkę to musicie dać coś więcej,pozdrawiam akcjonariuszy