Witam. Krach powiadacie. To posłuchajcie Prezesa, co sądzi o krachu. W ostatnim wywiadzie nawiązał do krachu covidowe i powiedział, że przy obecnej bazie klientów takich krach to kosmos zyskowy dla Xtb. Na hossa h i krachach brokerzy zawsze zarabiają. Także nie straszyć. Widmo krachu? Kupić akcje Xtb i spać spokojnie. Pozdrawiam wszystkich.