W nadchodzącym tygodniu zacznie się prezentacja półrocznych wyników w USA. Słabsze od oczekiwań wyniki mogą wykreować dużą korektę, bo takie spółki jak NVIDIA i podobne , są na księżycowych poziomach i nie będą rosły w nieskończoność. Teraz moim skromnym zdaniem nie jest dobry czas na zakupy. Raczej trzeba sobie dać na wstrzymanie.