hahahahahahahah!!!!!!!
dobre !!!! :)
nieźle się uśmiałem !!! :)
Jak tylko zaczyna kurs rosnąć to jakiś troll wyłazi spod kamienia i pisze że nie ma zmian w logach od kilku dni :) :) :) :)
Sprzedaj swoje wszystkie akcje miśku jak się martwisz, chętnie je odkupię
Wystawiłem się z kilkoma zleceniami pomiędzy 3,25 a 3,30 + trochę ukrytych zleceń kupna na podobnych poziomach.
Możesz z rana puszczać wszystko co masz :)