Sentyment do gamingu wróci szybciej niż niektórzy myślą.
W kryzysie gaming i jego przychody są najmniej zagrożone., dolar wysoko, spółki zdołowane czyli jest tylko jedna droga.
Co do Spółek energetycznych to chyba nie te państwowe bo tam jest nędza i rządzą nieudacznicy pobierający duże wynagrodzenia.