Idą ciężkie czasy, widać po odpływającym kapitale, że spółki z IT czy gamingu nie cieszą się już zainteresowaniem.
Teraz rozgrywane będą spółki energetyczne.
Kiedyś sentyment wróci na pewno, ale kiedy to nie wiem. Ja akumuluje gaming bo mi się nie śpieszy, może za 5, może za 10 lat sprzedam.