Dnia 2020-09-08 o godz. 14:23 ~Andrzej napisał(a):
> Słuchy chodzą, jakoby to fortepian od paru sesji robił optymalizację podatkową. Jak zapowiadał parę miesięcy temu. To by wyjasniało te oferty na sprzeda między limitami, a potem zara kupi i tak w kółko...
I dzięki temu nigdy nie musi placić podatku dochodowego od akcji?
https://www.dziennikwschodni.pl/biznes/brudne-sztuczki-wokol-leku-na-covid-19-z-lublina,n,1000274171.html
Ciekawe dlaczego jest coraz mniej aktywny na forum?