jaka różnica czy ściema czy nie, skoro kółka można kręcić i zarabiać nawet na tego typu spółkach - jeżeli się chłodnym okiem spojrzy i ocenia?
Jeżeli chcesz większej stabilności, zapraszamy na inne giełdy albo w ogóle inne instrumenty finansowe... choć wszystko z rozsądkiem.