Ok, doczytałem poprzednie espi. Faktycznie nie jest to dodruk, bo one były już emitowane w postaci subskrypcji prywatnej czyli jak dotąd nie trafiły na rynek. Teraz poszedł wniosek aby mogły (46 mln) trafić na rynek. Przecież to efektem równoznaczne jak dodruk skoro wypłynie 46 mln akcji. Stąd ta podbitka do 12 groszy, bo akcje serii H i I były sprzedane po 11 groszy