Zastanawiam się jeszcze dlaczego teraz? Moim zdaniem dlatego że wojna dobiega końca, perspektywa roku max. To znaczy że trzeba osłabić mocna giełdę żeby się zapakować. Bo przed nami czas wzrostów na najbliższe lata. Dlatego będzie bujało nie tylko tu. Bądźie dzielni i nie ulegajcie zlym myślą i manipulacji.