Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: MWTrade

Zgłoś do moderatora
Myśle ze ta akcja znowu pokazuje ze na Gieldzie trzeba byc cierpliwym, mysle ze Quercus tylko podał taka informacje zeby wywołac panike, nie sadze zeby sprzedawal wiecej, bo w takim razie komunikat poszedl by pozniej, zeby mogl sprzedac wysoko. Mysle ze jest to gra pod cos nowego.... czas pokaze. Co ciesze Magellan rosniej, tzn . mamy co gonic . Dzisiaj juz 43,20. A to my mamy byc liderem tej branzy:-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.