Dnia 2017-05-20 o godz. 21:47 ~Cienki_Bolek napisał(a):
> Może zróbmy tak: sprzedajemy w poniedziałek do 40 gr, a odkupimy w następnych dwóch tygodniach po 20-30 gr...
Wiesz, to nie jest głupi pomysł. Jak by tak każdy zaczął sprzedawać po 100 szt... przecież to grosze... ;)