Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Mówiłem Wam już że

Zgłoś do moderatora
Będzie wycofywanie się z rynku (Jak Tesco i Rossman) oraz fala bankructw.
W skrócie mówiąc, będzie duuużo taniej:)