Forum Forex +Dodaj wątek

Mówiłem Wam już że

Zgłoś do moderatora
nie należy wyprzedać rynku i że nie wolno walczyć z trendem? Że trzeba poczekać aż trend się zmieni i rozwinie?

Wydaje mi się, że mówiłem. I tak Was to nie obchodzi bo wiecie lepiej.