przymierzalem sie do zakupu, po .87 ale zaczekam jeszcze - korekta na calym rynku bedzie, zatem i taniej;
nie zmienia to mojego zdania odnosnie perspektyw przed spolka - na dluzszy termin warto wejsc - obserwuje juz z pol roku, wierze ze prezes uda sie podniesc firme, moze tez ktos pokusi sie o przejecie