Jeśli uważasz się za mądrzejszego to wróć do podstawówki i popracuj nad sobą bo z Twoich postów nie można nic mądrego wyciągnąć, a stylistycznie to można się więcej od dziecka z gimnazjum spodziewać. Kto wie, może CI się udało(gratulacje), a może po prostu trollujesz tutaj dalej i nic sensownego nie wnosisz...