Witam Witam, odkąd Bob się zbłaźnił totalnie swoimi 3zetami po czym pchnął po 0,97 chwaląc się na forum stwierdziłam, że nie ma tu z kim gadać... a Ciebie pamiętam, kiedyś napisałeś coś trafnie i stąd zapamiętałam.. pozdrawiam serdecznie, wierna Koli:)