Ja miałem sporo CIG games ustawiłem koszyk na 28gr i wpadło za około 75gr rozdawałem. Urosło dalej nie żałuję sprzedałem z zyskiem i tyle. Niech im tam rośnie.
Na grach się po prostu zarabia i tyle.
Żałuję że Creepy Jar nie wziąłem za 300 ale kupiłem domek nad wodą do remontu i akurat płaciłem za remont zamiast poczekać i brać Creepy ale wszystkich okazji się nie kupi wiadomo