Nie wiem nie ruszam narazie spółek Januarego.
Tyle tego jest wystarczy dla wszystkich.
OML leci jak strzała kumpel ma od jakiegoś czasu. Może i tu poleci.
Ty Adi i tak jesteś na bieżąco z notowaniami więc sam oceń.
Kapitalizacja śmieszna a gry będą dobre