Z początku myślałem, że wersja 1.0 wyjdzie na rocznicę premiery Early Access, ale dotychczasowe postępy wydają się szybsze, więc możesz mieć rację co do tego trzeciego kwartału. A w kwestii odbioru tej aktualizacji to jestem ciekaw czy przekroczą liczbę graczy z marca (kiedy to wyszła poprzednia aktualizacja) i czy wskoczy wyżej na liście najlepiej sprzedających się tytułów niż około 240 pozycja (bo mniej więcej taka była w marcu)?